Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Birutės g. 29 a, 45322 Kaunas, tel. (8 37) 74 55 30   el. p.  svgn@svgn.kaunas.lm.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191830124

Image Alt

Savanoriška globa (svečiavimasis)

  /  Savanoriška globa (svečiavimasis)

Savanoriška globa (svečiavimasis)

Ar pastebėjote, kad jau prasidėjo vasara? Saulė šildo vis stipriau, gėlės žydi savo nuostabiomis spalvomis, o sugrįžę į gimtinę paukščiai mums jau primena, kad laikas džiaugtis vasaros teikiamais malonumais. Ar žinote ko šiuo metu labai laukia vaikai? Atostogų!

Vieni vaikai šią vasarą keliaus su savo tėvais prie jūros ar prie ežerų, ten patirs kvapą gniaužiančius nuotykius, o kiti vaikai tuo tarpu savo atostogų dienas leis globos namuose… Ar kada nors galvojote apie galimybę šiems vaikams padaryti kokį nors gerą darbą? Jei taip – tapkite jų savanoriškais globėjais! Mes ieškome geros valios žmonių, kurie galėtų šiems vaikams suteikti meilę, saugumą ir ilgalaikę draugystę. Savanoriška globa, tai galimybė trumpalaikių susitikimų metu (savaitgaliais, švenčių dienomis ar per atostogas) suteikti vaikams naujus teigiamus ir pozityvius potyrius jų gyvenime. Svečiavimosi nauda yra nenuginčijama vaikui, kuris yra praradęs ryšius su savo biologine šeima ar giminaičiais. Naujai sukuriama draugystė yra labai svarbi, nes ji skatina vaiko pasitikėjimą kitais žmonėmis, ugdo didesnį atsakomybės jausmą bei formuoja teigiamą savęs vertinimą. Būdami savanoriškais globėjais Jūs padėsite vaikui augti, mokytis ir jaustis mylimu. Svečiavimosi nauda yra neišmatuojama ne tik vaiko atžvilgiu, bet ir asmenims, kurie imasi šios savanoriškos globos.

Šiuo metu pasiūlymo svečiuotis Jūsų namuose laukia 26 vaikai. Tik mūsų visų dėka mažų žmonių didelėse širdelėse gali vėl įsiplieksti viltis rasti sau artimą žmogų. Juk mes visi norime, kad išaušusi rytdiena būtų šviesi, kupina laimės, meilės ir gėrio!

Tapkite vaiko gyvenimo švyturiu! Pasidalinkite savo meile ir namų šiluma su tais, kam jos labiausiai reikia!  

 

Daugiau informacijos apie savanorišką globą galite sužinoti susisiekę su Kauno savivaldybės vaikų globos namų vyriausiais socialiniais darbuotojais, šiais kontaktais:

Tel. Nr. +370 674 15235, el. paštas: giedrius.jonys@musuvaikai.lt.

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą