Informacijos tel. (8 37) 74 55 30   el. paštas: svgn@svgn.kaunas.lm.lt,  Adresas: Birutės g. 29 a, Kaunas, LT 45322        Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Image Alt

Kauno savivaldybės vaikų globos namai

  /  Naujienos   /  Už Kalėdinių stebuklų ir svajonių išsipildymą dėkojame!

Už Kalėdinių stebuklų ir svajonių išsipildymą dėkojame!

2020 metais daug gražių akimirkų vaikams suteikė ir  šventiniu laikotarpiu maloniu  dėmesiu, dovanomis, finansine parama ir įvairiais gaminiais džiugino socialiniai partneriai, rėmėjai ir pavieniai asmenys: restoranas ,,Ganga” maistas kūnui ir sielai, UAB ,,Virtustream LT“, VŠĮ „Hope for football“, labdaros organizacija ,,Maisto bankas“, UAB ,,Eugesta”, UAB ,,Tarp eilučių”, UAB ,,Skinija”, UAB ,,Nauji verslo projektai”, UAB ,,AmberCel Investment”, UAB ,,Kayak Lithuania”, UAB MB Food LT , UAB ,,Lytagra”, Labdaros ir paramos fondas ,,Rūpestinga širdelė”. Vaikų su tėveliais nuoširdžiai ruoštos Kalėdinės  dovanos atkeliavo iš Piliuonos, Veršvų, Saulės, Maironio, Jono Jablonskio gimnazijų. Prieš šventes vaikus aplankė ir  vyresnieji draugai VDU teisės fakulteto studentai.

Už vaikų plaukų kirpimą, stiliaus formavimą  ir madingas šukuosenas  dėkojame ,,R Style House“ kirpėjams.

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų vaikai dalyvavo iniciatyvose „Kalėdinės vaikų svajonės“, kurias organizavo VšĮ „Saugi pradžia“ ir ilgametis mūsų vaikų savanoriškas globėjas Andrius Beržinis iš Klaipėdos. Šių veiklų tikslas – skatinti vaikų didesnį kūrybiškumą, kurti šventinį džiaugsmą ir padėti įgyvendinti jų svajones.  Iniciatyvų metu vaikai, pasitelkę kūrybiškumą, gamino Kalėdinius atvirukus ir juose rašė savo Kalėdines svajones. Vėliau visi vaikų kurti atvirukai buvo išplatinti įvairiems žmonėms ir įmonėms, kurie norėjo išpildyti mūsų vaikų svajones ir troškimus. Geranoriškų žmonių dėka, vaikų Kalėdinės svajonės tapo realybe!  Dovanos vaikams atkeliavo ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Nuoširdžiai dėkojame visiems  geros valios žmonėms, kurie dalyvavo šioje iniciatyvoje ir padėjo Kalėdų stebuklui sušildyti vaikų širdis ir išpildyti jų svajones!

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą